Nagu olete juba kindlasti uudistest kuulnud, siis praegu spordiklubid ei tegutse. Läheme ka üle koduõppele. Püsige kodus ja tehke trenni ;)
Praeguse seisuga ei toimu trenne kuni 1. maini. Väga võimalik, et kevadine seminar jääb ära, kui just selle aja peale olukord kogu Euroopas jälle tavapärane ei ole.
Kellel on märtsi kuu eest trennitasu üle kandmata, makske palun poole kuu eest 15 eurot. (Ja neile, kellel on tasutud, kanname pool summat tagasi.)

It is likely that the birthday seminar in May will not take place unless the current situation in Europe is going to normalise by that time.

Kõik huvilised on teretulnud trennides osalema.
Ning kõik aikidokad, ka algajad, on oodatud osa võtma meie korraldatud üritustest!


SÜNNIPÄEVA SEMINAR 2020 KEVADEL
Please register here/ palun registreeri ennast siin:

https://tartu-aikidoclub-10.meetinghand.com


KLUBIST

Aikido trennid on Tartus erinevate treenerite juhendamisel toimunud juba palju aastaid. Aastal 2011 loodi MTÜ Tartu Aikidoklubi. Klubi viib läbi regulaarseid aikido treeninguid, samuti korraldatakse seminare ning tasemeeksameid.

Klubi eestvedajaks ja peatreeneriks on Raido Ohtla, 3. dan.

"Aikidoga olen tegelenud juba ligi 20 aastat. Sealhulgas olen treeninud mitu aastat regulaarselt Dublinis Cyril Lagrasta, 5. dan käe all. Olen osalenud mitmete kõrgel tasemel juhendajate seminaridel Euroopas ning treeninud lühemat aega ka Jaapanis Hombu Dojos. Oma peasenseiks pean Philippe Gouttard shihani, 7. dan."