Kõik huvilised on teretulnud trennides osalema.
Ning kõik aikidokad, ka algajad, on oodatud osa võtma meie korraldatud üritustest!

Regulaarsed trennid toimuvad A. Le Coq spordihallis samadel aegadel nagu varem, esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 20.00.
Esmaspäevaseid trenne viib läbi Raido. Kolmapäeviti toimub harjutamine, vastavalt kohalolevatele harrastajatele, kõige kõrgema vöötasemega õpilase juhendamisel.

Kohtumiseni tatamil!

NB! Piirangutest tulenevalt tohivad spordihoones viibida ainult isikud, kellel on ette näidata üks järgmistest dokumentidest:

  • vaktsineerimiskuuri läbimist tõendav tõend
  • COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend, mis pole vanem kui 6 kuud
  • negatiivne COVID-19 PCR testitõend, mis on tehtud hiljemalt 72h või negatiivne COVID-19 RTD testitõend, mis on tehtud hiljemalt 48 tundi enne saabumist.
Palun ärge tulge trenni, kui teil ülalnimetatud tõendeid kaasas ei ole. Spordiklubide kohustuseks on jäetud nende reeglite järgimise tagamine oma treeninggrupis. Ka hoone administraator hakkab tõendeid kontrollima.


KLUBIST

Aikido trennid on Tartus erinevate treenerite juhendamisel toimunud juba palju aastaid. Aastal 2011 loodi MTÜ Tartu Aikidoklubi. Klubi viib läbi regulaarseid aikido treeninguid, samuti korraldatakse seminare ning tasemeeksameid.

Klubi eestvedajaks ja peatreeneriks on Raido Ohtla, 3. dan.

"Aikidoga olen tegelenud juba ligi 20 aastat. Sealhulgas olen treeninud mitu aastat regulaarselt Dublinis Cyril Lagrasta, 5. dan käe all. Olen osalenud mitmete kõrgel tasemel juhendajate seminaridel Euroopas ning treeninud lühemat aega ka Jaapanis Hombu Dojos. Oma peasenseiks pean Philippe Gouttard shihani, 7. dan."